Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Bettrisia Script

Voorvertoning van lettertypefamilie Bettrisia Script — gratis download
Bettrisia Script weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Copyright (c) 2019 by . All rights reserved.

2 stijlen Great Studio Great Studio Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Bettrisia Script

Copyright (c) 2019 by . All rights reserved.

Stijlen in deze familie: Alt Regular, Bold. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Bettrisia Script.

Auteursrecht: Copyright (c) 2019 by Great Studio. All rights reserved.

Handelsmerk: Bettrisia Script Bold is a trademark of Great Studio.

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Alt Regular

BettrisiaScriptAlt · Regular · BettrisiaScriptAlt
OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Bold

BettrisiaScript-Bold · Bold · BettrisiaScript-Bold
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Bettrisia Script

  1. Download de ZIP van Bettrisia Script (2 stijlen, TTF, OTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: preview_and_print_only

Veelgestelde vragen

Is Bettrisia Script gratis?

Ja, je kunt Bettrisia Script gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Bettrisia Script (TTF, OTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Bettrisia Script gemaakt?

Ontworpen door Great Studio / gieterij: Great Studio.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Bettrisia Script hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.