Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Boordens Street

Voorvertoning van lettertypefamilie Boordens Street — gratis download
Boordens Street weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Created using FontCreator 12.0 from High-Logic.com

1 stijl Asep Saefulloh Figuree Studio Personal Use Only English General Punctuation Mathematical Operators Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Boordens Street

Created using FontCreator 12.0 from High-Logic.com

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Boordens Street.

Auteursrecht: Boordens Street ©Figuree Studio 2024. All Rights Reserved

Handelsmerk: Figuree Studio x Asf Graphics

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Boordens Street · Regular · BoordensStreet
OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Boordens Street

  1. Download de ZIP van Boordens Street (1 stijl, OTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only — licentiegegevens

Figuree Studio's License

Insluittoestemming: installable

Veelgestelde vragen

Is Boordens Street gratis?

Ja, je kunt Boordens Street gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Boordens Street (OTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Boordens Street gemaakt?

Ontworpen door Asep Saefulloh / gieterij: Figuree Studio.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Boordens Street hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.