Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Canvas Muse

Voorvertoning van lettertypefamilie Canvas Muse — gratis download
Canvas Muse weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Igor Ovsyannykov

1 stijl Igor Ovsyannykov Igor Ovsyannykov Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Canvas Muse

Igor Ovsyannykov

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Canvas Muse.

Auteursrecht: Igor Ovsyannykov

Handelsmerk: Igor Ovsyannykov

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Canvas Muse · Regular · CanvasMuse
TTF OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Canvas Muse

  1. Download de ZIP van Canvas Muse (1 stijl, TTF, OTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only

Igor Ovsyannykov

Insluittoestemming: installable

Bekijk vergelijkbare alternatieven voor Canvas Muse

Veelgestelde vragen

Is Canvas Muse gratis?

Ja, je kunt Canvas Muse gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Canvas Muse (TTF, OTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Canvas Muse gemaakt?

Ontworpen door Igor Ovsyannykov / gieterij: Igor Ovsyannykov.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Canvas Muse hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.

Alternatieven voor Canvas Muse

Commercieel gebruik

Canvas Muse is een demo- of personal-use-lettertype. Deze vergelijkbare families mogen commercieel gebruikt worden — controleer altijd de volledige licentie.