Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Cyan Love

Voorvertoning van lettertypefamilie Cyan Love — gratis download
Cyan Love weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

© 2024 by Prioritype Co. All Rights Reserved.

1 stijl Prio Nurokhim Aji Demo English
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Cyan Love

© 2024 by Prioritype Co. All Rights Reserved.

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Cyan Love.

Auteursrecht: © 2024 by Prioritype Co. All Rights Reserved.

Handelsmerk: Cyan Love trademark of Prioritype Co

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Cyan Love DEMO · Regular · CyanLoveDEMO
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Cyan Love

  1. Download de ZIP van Cyan Love (1 stijl, TTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Demo voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Demo

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: preview_and_print_only

Bekijk vergelijkbare alternatieven voor Cyan Love

Veelgestelde vragen

Is Cyan Love gratis?

Ja, je kunt Cyan Love gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Cyan Love (TTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Cyan Love gemaakt?

Ontworpen door Prio Nurokhim Aji.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Cyan Love hangt af van Demo. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.

Alternatieven voor Cyan Love

Commercieel gebruik

Cyan Love is een demo- of personal-use-lettertype. Deze vergelijkbare families mogen commercieel gebruikt worden — controleer altijd de volledige licentie.