Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Divna Extravagant

Voorvertoning van lettertypefamilie Divna Extravagant — gratis download
Divna Extravagant weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Copyright (c) 2026 by Vladimir Nikolic. All rights reserved.

1 stijl Vladimir Nikolic Vladimir Nikolic Freeware
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Divna Extravagant

Copyright (c) 2026 by Vladimir Nikolic. All rights reserved.

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Divna Extravagant.

Auteursrecht: Copyright (c) 2026 by Vladimir Nikolic. All rights reserved.

Handelsmerk: Divna Extravagant Regular is a trademark of Vladimir Nikolic.

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Divna Extravagant Regular · Regular · DivnaExtravagant-Regular
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Divna Extravagant

  1. Download de ZIP van Divna Extravagant (1 stijl, TTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Freeware voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Freeware

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: preview_and_print_only

Veelgestelde vragen

Is Divna Extravagant gratis?

Ja, je kunt Divna Extravagant gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Divna Extravagant (TTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Divna Extravagant gemaakt?

Ontworpen door Vladimir Nikolic / gieterij: Vladimir Nikolic.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Divna Extravagant hangt af van Freeware. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.