Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Hello Yellow

Voorvertoning van lettertypefamilie Hello Yellow — gratis download
Hello Yellow weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Personal / Demo Use Licenser

1 stijl Dimas Prasetyo Dm Letter Studio Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Hello Yellow

Personal / Demo Use Licenser

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Hello Yellow.

Auteursrecht: Hello Yellow © Dm Letter Studio . 2022 . All Rights Reserved

Handelsmerk: Dm Studio Bandung - Indonesia

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Hello Yellow · Regular · HelloYellow
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Hello Yellow

  1. Download de ZIP van Hello Yellow (1 stijl, TTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only

Please Buy our Commercial Use !!

Insluittoestemming: restricted

Veelgestelde vragen

Is Hello Yellow gratis?

Ja, je kunt Hello Yellow gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Hello Yellow (TTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Hello Yellow gemaakt?

Ontworpen door Dimas Prasetyo / gieterij: Dm Letter Studio.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Hello Yellow hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.