Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Huntley Signature

Voorvertoning van lettertypefamilie Huntley Signature — gratis download
Huntley Signature weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Huntley Signature is een gratis lettertypefamilie van Yudi Pratama Chandra van RantauType met 1 stijl (Regular), beschikbaar als OTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

1 stijl Yudi Pratama Chandra RantauType Personal Use Only English Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Huntley Signature

Huntley Signature is een gratis lettertypefamilie van Yudi Pratama Chandra van RantauType met 1 stijl (Regular), beschikbaar als OTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Huntley Signature.

Auteursrecht: Typeface © RantauType. 2023. All Rights Reserved

Handelsmerk: RantauType™

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Huntley Signature · Regular · HuntleySignatureRegular
OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Huntley Signature

  1. Download de ZIP van Huntley Signature (1 stijl, OTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only — licentiegegevens

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: installable

Veelgestelde vragen

Is Huntley Signature gratis?

Ja, je kunt Huntley Signature gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Huntley Signature (OTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Huntley Signature gemaakt?

Ontworpen door Yudi Pratama Chandra / gieterij: RantauType.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Huntley Signature hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.