Gratis download van lettertypefamilie
Marine Corps
Lettercorner Studio
Over het lettertype Marine Corps
Lettercorner Studio
Stijlen in deze familie: Personal Used. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Marine Corps.
Auteursrecht: Lettercorner Studio
Handelsmerk: Lettercorner Studio
Beschikbare stijlen
Elk gewicht bekijkenPersonal Used
Gebruik ← → voor stijlen, + − om te zoomen, scrollen om te zoomen, Esc om te sluiten
Hoe gebruik je Marine Corps
- Download de ZIP van Marine Corps (1 stijl, OTF + readme).
- Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
- Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
- Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.
Licentie en naamsvermelding
Licentie: Personal Use Only — licentiegegevens
Lettercorner Studio
Insluittoestemming: installable
Veelgestelde vragen
Is Marine Corps gratis?
Ja, je kunt Marine Corps gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.
Wat zit er in de ZIP?
De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Marine Corps (OTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.
Wie heeft Marine Corps gemaakt?
Ontworpen door Lettercorner Studio / gieterij: Lettercorner Studio.
Mag ik het commercieel gebruiken?
Commercieel gebruik van Marine Corps hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.
Alternatieven voor Marine Corps
Commercieel gebruikMarine Corps is een demo- of personal-use-lettertype. Deze vergelijkbare families mogen commercieel gebruikt worden — controleer altijd de volledige licentie.