Menu

Gratis download van lettertypefamilie

NHL Edge

Voorvertoning van lettertypefamilie NHL Edge — gratis download
NHL Edge weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

NHL Edge is een gratis lettertypefamilie van --- met 20 stijlen (Anaheim Medium, Atlanta Medium, Boston Medium, Buffalo Medium, Calgary Medium, Carolina Medium +14 meer), beschikbaar als TTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

20 stijlen --- Personal Use Only English
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype NHL Edge

NHL Edge is een gratis lettertypefamilie van --- met 20 stijlen (Anaheim Medium, Atlanta Medium, Boston Medium, Buffalo Medium, Calgary Medium, Carolina Medium +14 meer), beschikbaar als TTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

Stijlen in deze familie: Anaheim Medium, Atlanta Medium, Boston Medium, Buffalo Medium, Calgary Medium, Carolina Medium +14 meer. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket NHL Edge.

Auteursrecht: Created with FontForge 2.0 (http://fontforge.sf.net)

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Anaheim Medium

NHL Edge Anaheim · Medium · NHL_Edge_Anaheim
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Atlanta Medium

NHL Edge Atlanta · Medium · NHL_Edge_Atlanta
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Boston Medium

NHL Edge Boston · Medium · NHL_Edge_Boston
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Buffalo Medium

NHL Edge Buffalo · Medium · NHL_Edge_Buffalo
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Calgary Medium

NHL Edge Calgary · Medium · NHL_Edge_Calgary
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Carolina Medium

NHL Edge Carolina · Medium · NHL_Edge_Carolina
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Chicago Medium

NHL Edge Chicago · Medium · NHL_Edge_Chicago
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Colorado Medium

NHL Edge Colorado · Medium · NHL_Edge_Colorado
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Columbus Medium

NHL Edge Columbus · Medium · NHL_Edge_Columbus
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Dallas Medium

NHL Edge Dallas · Medium · NHL_Edge_Dallas
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Detroit Medium

NHL Edge Detroit · Medium · NHL_Edge_Detroit
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Edmonton Medium

NHL Edge Edmonton · Medium · NHL_Edge_Edmonton
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Florida Medium

NHL Edge Florida · Medium · NHL_Edge_Florida
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Los Angeles Medium

NHL Edge Los Angeles · Medium · NHL_Edge_Los_Angeles
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Minnesota Away Medium

NHL Edge Minnesota Away · Medium · NHL_Edge_Minnesota_Away
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Minnesota Home Medium

NHL Edge Minnesota Home · Medium · NHL_Edge_Minnesota_Home
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Montreal Medium

NHL Edge Montreal · Medium · NHL_Edge_Montreal
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Nashville Outline

NHL Edge Nashville Outline · Medium · NHL_Edge_Nashville_Outline
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Nashville Regular

NHL Edge Nashville · Medium · NHL_Edge_Nashville
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

New Jersey Medium

NHL Edge New Jersey · Medium · NHL_Edge_New_Jersey
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je NHL Edge

  1. Download de ZIP van NHL Edge (20 stijlen, TTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: installable

Bekijk vergelijkbare alternatieven voor NHL Edge

Veelgestelde vragen

Is NHL Edge gratis?

Ja, je kunt NHL Edge gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor NHL Edge (TTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft NHL Edge gemaakt?

Ontworpen door ---.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van NHL Edge hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.

Alternatieven voor NHL Edge

Commercieel gebruik

NHL Edge is een demo- of personal-use-lettertype. Deze vergelijkbare families mogen commercieel gebruikt worden — controleer altijd de volledige licentie.