Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Obimallo Script

Voorvertoning van lettertypefamilie Obimallo Script — gratis download
Obimallo Script weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Obimallo Script is een gratis lettertypefamilie van Wahyu Eka Prasetya met 1 stijl (Regular), beschikbaar als TTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

1 stijl Wahyu Eka Prasetya Personal Use Only English
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Obimallo Script

Obimallo Script is een gratis lettertypefamilie van Wahyu Eka Prasetya met 1 stijl (Regular), beschikbaar als TTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Obimallo Script.

Auteursrecht: Copyright (c) 2024, wep

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Obimallo Script · Regular · ObimalloScript
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Obimallo Script

  1. Download de ZIP van Obimallo Script (1 stijl, TTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: installable

Bekijk vergelijkbare alternatieven voor Obimallo Script

Veelgestelde vragen

Is Obimallo Script gratis?

Ja, je kunt Obimallo Script gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Obimallo Script (TTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Obimallo Script gemaakt?

Ontworpen door Wahyu Eka Prasetya.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Obimallo Script hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.

Alternatieven voor Obimallo Script

Commercieel gebruik

Obimallo Script is een demo- of personal-use-lettertype. Deze vergelijkbare families mogen commercieel gebruikt worden — controleer altijd de volledige licentie.