Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Odary Script

Voorvertoning van lettertypefamilie Odary Script — gratis download
Odary Script weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Odary Script is een gratis lettertypefamilie van Wahyu Eka Prasetya met 1 stijl (Regular), beschikbaar als TTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

1 stijl Wahyu Eka Prasetya Personal Use Only English
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Odary Script

Odary Script is een gratis lettertypefamilie van Wahyu Eka Prasetya met 1 stijl (Regular), beschikbaar als TTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Odary Script.

Auteursrecht: Copyright (c) 2024, wep

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Odary Script · Regular · OdaryScript
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Odary Script

  1. Download de ZIP van Odary Script (1 stijl, TTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: installable

Bekijk vergelijkbare alternatieven voor Odary Script

Veelgestelde vragen

Is Odary Script gratis?

Ja, je kunt Odary Script gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Odary Script (TTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Odary Script gemaakt?

Ontworpen door Wahyu Eka Prasetya.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Odary Script hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.

Alternatieven voor Odary Script

Commercieel gebruik

Odary Script is een demo- of personal-use-lettertype. Deze vergelijkbare families mogen commercieel gebruikt worden — controleer altijd de volledige licentie.