Gratis download van lettertypefamilie
Orange Gumdrop
Orange Gumdrop is een gratis lettertypefamilie van Ef Studio met 1 stijl (Regular), beschikbaar als OTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.
Over het lettertype Orange Gumdrop
Orange Gumdrop is een gratis lettertypefamilie van Ef Studio met 1 stijl (Regular), beschikbaar als OTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.
Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Orange Gumdrop.
Auteursrecht: ©2026 Ef Studio. All Rights Reserved.
Beschikbare stijlen
Elk gewicht bekijkenRegular
Gebruik ← → voor stijlen, + − om te zoomen, scrollen om te zoomen, Esc om te sluiten
Hoe gebruik je Orange Gumdrop
- Download de ZIP van Orange Gumdrop (1 stijl, OTF + readme).
- Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
- Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
- Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.
Licentie en naamsvermelding
Licentie: Personal Use Only — licentiegegevens
This font file is PERSONAL USE OLNY. Purchase the license for commercial use.
Insluittoestemming: restricted
Veelgestelde vragen
Is Orange Gumdrop gratis?
Ja, je kunt Orange Gumdrop gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.
Wat zit er in de ZIP?
De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Orange Gumdrop (OTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.
Wie heeft Orange Gumdrop gemaakt?
Ontworpen door Ef Studio.
Mag ik het commercieel gebruiken?
Commercieel gebruik van Orange Gumdrop hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.