Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Pabiafy Roses

Voorvertoning van lettertypefamilie Pabiafy Roses — gratis download
Pabiafy Roses weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

https://wepfont.com/

1 stijl Wahyu Eka Prasetya Personal Use Only English
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Pabiafy Roses

https://wepfont.com/

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Pabiafy Roses.

Auteursrecht: Copyright (c) 2024, ikiik

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Pabiafy Roses · Regular · PabiafyRoses
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Pabiafy Roses

  1. Download de ZIP van Pabiafy Roses (1 stijl, TTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: installable

Bekijk vergelijkbare alternatieven voor Pabiafy Roses

Veelgestelde vragen

Is Pabiafy Roses gratis?

Ja, je kunt Pabiafy Roses gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Pabiafy Roses (TTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Pabiafy Roses gemaakt?

Ontworpen door Wahyu Eka Prasetya.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Pabiafy Roses hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.

Alternatieven voor Pabiafy Roses

Commercieel gebruik

Pabiafy Roses is een demo- of personal-use-lettertype. Deze vergelijkbare families mogen commercieel gebruikt worden — controleer altijd de volledige licentie.