Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Perfect Easter

Voorvertoning van lettertypefamilie Perfect Easter — gratis download
Perfect Easter weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Created using FontCreator 11.5 from High-Logic.com

2 stijlen Yoga Letter 2025 (Isroni Yoga Prasetya) yogadesign19@gmail.com Demo
Perfect Easter Demo

Over het lettertype Perfect Easter

Created using FontCreator 11.5 from High-Logic.com

Stijlen in deze familie: Demo, Monogram. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Perfect Easter.

Auteursrecht: Perfect Easter Demo © Yoga Letter 2025. All Rights Reserved

Handelsmerk: Yoga Letter 2025

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Demo

Perfect Easter Demo · Regular · PerfectEasterDemo
TTF
Perfect Easter Demo

Monogram

Perfect Easter Monogram · Regular · PerfectEasterMonogram
TTF
Perfect Easter Demo

Hoe gebruik je Perfect Easter

  1. Download de ZIP van Perfect Easter (2 stijlen, TTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Demo voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Demo

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: restricted

Veelgestelde vragen

Is Perfect Easter gratis?

Ja, je kunt Perfect Easter gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Perfect Easter (TTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Perfect Easter gemaakt?

Ontworpen door Yoga Letter 2025 (Isroni Yoga Prasetya) / gieterij: yogadesign19@gmail.com.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Perfect Easter hangt af van Demo. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.