Menu

Gratis download van lettertypefamilie

Volks Theatre

Voorvertoning van lettertypefamilie Volks Theatre — gratis download
Volks Theatre weergegeven in het eigen letterbeeld ter voorvertoning

Volks Theatre is een gratis lettertypefamilie van Typetemp Studio met 1 stijl (Regular), beschikbaar als TTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

1 stijl Typetemp Studio Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Over het lettertype Volks Theatre

Volks Theatre is een gratis lettertypefamilie van Typetemp Studio met 1 stijl (Regular), beschikbaar als TTF. Bestandsgebruik volgt Personal Use Only op FreeFontsHub.

Stijlen in deze familie: Regular. Bekijk elk gewicht op deze pagina en download daarna het volledige pakket Volks Theatre.

Auteursrecht: 2023

Handelsmerk: Typetemp Studio

Beschikbare stijlen

Elk gewicht bekijken

Regular

Volks Theatre Free Personal Use · Regular · VolksTheatreFreePersonalUse-
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Hoe gebruik je Volks Theatre

  1. Download de ZIP van Volks Theatre (1 stijl, TTF + readme).
  2. Pak uit en installeer daarna de desktoplettertypen (TTF/OTF) op Windows, macOS of Linux.
  3. Voor gebruik op het web geef je de voorkeur aan WOFF2/WOFF indien meegeleverd; bewaar TTF/OTF als fallback.
  4. Volg Personal Use Only voordat je commercieel publiceert.

Licentie en naamsvermelding

Licentie: Personal Use Only

Controleer altijd de meegeleverde readme.txt en de oorspronkelijke licentie vóór commercieel gebruik. FreeFontsHub verzorgt verpakking en ontdekking; de rechten blijven bij de ontwerper/gieterij.

Insluittoestemming: preview_and_print_only

Bekijk vergelijkbare alternatieven voor Volks Theatre

Veelgestelde vragen

Is Volks Theatre gratis?

Ja, je kunt Volks Theatre gratis van deze pagina downloaden. Volg de licentie voor toegestaan gebruik.

Wat zit er in de ZIP?

De ZIP bevat alle beschikbare stijlbestanden voor Volks Theatre (TTF) plus een readme met gegevens over ontwerper, gieterij en licentie.

Wie heeft Volks Theatre gemaakt?

Ontworpen door Typetemp Studio.

Mag ik het commercieel gebruiken?

Commercieel gebruik van Volks Theatre hangt af van Personal Use Only. Bekijk de licentie op deze pagina en in de ZIP vóór commerciële projecten.

Alternatieven voor Volks Theatre

Commercieel gebruik

Volks Theatre is een demo- of personal-use-lettertype. Deze vergelijkbare families mogen commercieel gebruikt worden — controleer altijd de volledige licentie.