Meny

Gratis nedlasting av skriftfamilie

Awal Hello

Forhåndsvisning av skriftfamilien Awal Hello — gratis nedlasting
Awal Hello vist i sitt eget skriftsnitt til forhåndsvisning

Awal Hello er en gratis skriftfamilie av Rachmad Bagus Fatchi med 1 stil (Regular) tilgjengelig som OTF. Filbruk følger Freeware på FreeFontsHub.

1 stil Rachmad Bagus Fatchi Freeware English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Om skriften Awal Hello

Awal Hello er en gratis skriftfamilie av Rachmad Bagus Fatchi med 1 stil (Regular) tilgjengelig som OTF. Filbruk følger Freeware på FreeFontsHub.

Stiler i denne familien: Regular. Forhåndsvis hver vekt på denne siden, og last deretter ned hele pakken Awal Hello.

Opphavsrett: Hello Good Studio

Tilgjengelige stiler

Forhåndsvis hver vekt

Regular

Awal Hello · Regular · AwalHelloRegular
OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Slik bruker du Awal Hello

  1. Last ned ZIP-filen for Awal Hello (1 stil, OTF + readme).
  2. Pakk ut, og installer deretter skrivebordsskriftene (TTF/OTF) på Windows, macOS eller Linux.
  3. Til nettbruk bør du foretrekke WOFF2/WOFF når det følger med; behold TTF/OTF som reserve.
  4. Følg Freeware før du publiserer kommersielt.

Lisens og navngivelse

Lisens: Freeware — lisensdetaljer

Sjekk alltid den medfølgende readme.txt og den opprinnelige lisensen før kommersiell bruk. FreeFontsHub sørger for pakking og oppdagelse; rettighetene ligger hos designeren/støperiet.

Innbyggingstillatelse: installable

Ofte stilte spørsmål

Er Awal Hello gratis?

Ja, du kan laste ned Awal Hello gratis fra denne siden. Følg lisensen for tillatt bruk.

Hva er inkludert i ZIP-filen?

ZIP-filen inneholder alle tilgjengelige stilfiler for Awal Hello (OTF) pluss en readme med opplysninger om designer, støperi og lisens.

Hvem skapte Awal Hello?

Designet av Rachmad Bagus Fatchi.

Kan jeg bruke den kommersielt?

Kommersiell bruk av Awal Hello avhenger av Freeware. Les lisensen på denne siden og i ZIP-filen før kommersielle prosjekter.