Meny

Gratis nedlasting av skriftfamilie

Chunk Plump

Forhåndsvisning av skriftfamilien Chunk Plump — gratis nedlasting
Chunk Plump vist i sitt eget skriftsnitt til forhåndsvisning

Chunk Plump er en gratis skriftfamilie av Agam Rahmadan fra Viswell Studio med 1 stil (Regular) tilgjengelig som OTF. Filbruk følger Personal Use Only på FreeFontsHub.

1 stil Agam Rahmadan Viswell Studio Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Om skriften Chunk Plump

Chunk Plump er en gratis skriftfamilie av Agam Rahmadan fra Viswell Studio med 1 stil (Regular) tilgjengelig som OTF. Filbruk følger Personal Use Only på FreeFontsHub.

Stiler i denne familien: Regular. Forhåndsvis hver vekt på denne siden, og last deretter ned hele pakken Chunk Plump.

Opphavsrett: Viswell Studio

Tilgjengelige stiler

Forhåndsvis hver vekt

Regular

ChunkPlump-Regular · Regular · ChunkPlump-Regular
OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Slik bruker du Chunk Plump

  1. Last ned ZIP-filen for Chunk Plump (1 stil, OTF + readme).
  2. Pakk ut, og installer deretter skrivebordsskriftene (TTF/OTF) på Windows, macOS eller Linux.
  3. Til nettbruk bør du foretrekke WOFF2/WOFF når det følger med; behold TTF/OTF som reserve.
  4. Følg Personal Use Only før du publiserer kommersielt.

Lisens og navngivelse

Lisens: Personal Use Only

Sjekk alltid den medfølgende readme.txt og den opprinnelige lisensen før kommersiell bruk. FreeFontsHub sørger for pakking og oppdagelse; rettighetene ligger hos designeren/støperiet.

Innbyggingstillatelse: preview_and_print_only

Se lignende alternativer til Chunk Plump

Ofte stilte spørsmål

Er Chunk Plump gratis?

Ja, du kan laste ned Chunk Plump gratis fra denne siden. Følg lisensen for tillatt bruk.

Hva er inkludert i ZIP-filen?

ZIP-filen inneholder alle tilgjengelige stilfiler for Chunk Plump (OTF) pluss en readme med opplysninger om designer, støperi og lisens.

Hvem skapte Chunk Plump?

Designet av Agam Rahmadan / støperi: Viswell Studio.

Kan jeg bruke den kommersielt?

Kommersiell bruk av Chunk Plump avhenger av Personal Use Only. Les lisensen på denne siden og i ZIP-filen før kommersielle prosjekter.

Alternativer til Chunk Plump

Kommersiell bruk

Chunk Plump er en demo- eller personal use-skrift. Disse lignende familiene kan brukes kommersielt — sjekk likevel hele lisensen.