Meny

Gratis nedlasting av skriftfamilie

Dashiel Condensed

Forhåndsvisning av skriftfamilien Dashiel Condensed — gratis nedlasting
Dashiel Condensed vist i sitt eget skriftsnitt til forhåndsvisning

Dashiel Condensed er en gratis skriftfamilie av Daniel Zadorozny med 1 stil (Regular) tilgjengelig som TTF. Filbruk følger Personal Use Only på FreeFontsHub.

1 stil Daniel Zadorozny Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Om skriften Dashiel Condensed

Dashiel Condensed er en gratis skriftfamilie av Daniel Zadorozny med 1 stil (Regular) tilgjengelig som TTF. Filbruk følger Personal Use Only på FreeFontsHub.

Stiler i denne familien: Regular. Forhåndsvis hver vekt på denne siden, og last deretter ned hele pakken Dashiel Condensed.

Opphavsrett: 2026 Iconian Fonts - www.iconian.com

Tilgjengelige stiler

Forhåndsvis hver vekt

Regular

Dashiel Condensed · Regular · DashielCondensed
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Slik bruker du Dashiel Condensed

  1. Last ned ZIP-filen for Dashiel Condensed (1 stil, TTF + readme).
  2. Pakk ut, og installer deretter skrivebordsskriftene (TTF/OTF) på Windows, macOS eller Linux.
  3. Til nettbruk bør du foretrekke WOFF2/WOFF når det følger med; behold TTF/OTF som reserve.
  4. Følg Personal Use Only før du publiserer kommersielt.

Lisens og navngivelse

Lisens: Personal Use Only

Sjekk alltid den medfølgende readme.txt og den opprinnelige lisensen før kommersiell bruk. FreeFontsHub sørger for pakking og oppdagelse; rettighetene ligger hos designeren/støperiet.

Innbyggingstillatelse: installable

Se lignende alternativer til Dashiel Condensed

Ofte stilte spørsmål

Er Dashiel Condensed gratis?

Ja, du kan laste ned Dashiel Condensed gratis fra denne siden. Følg lisensen for tillatt bruk.

Hva er inkludert i ZIP-filen?

ZIP-filen inneholder alle tilgjengelige stilfiler for Dashiel Condensed (TTF) pluss en readme med opplysninger om designer, støperi og lisens.

Hvem skapte Dashiel Condensed?

Designet av Daniel Zadorozny.

Kan jeg bruke den kommersielt?

Kommersiell bruk av Dashiel Condensed avhenger av Personal Use Only. Les lisensen på denne siden og i ZIP-filen før kommersielle prosjekter.

Alternativer til Dashiel Condensed

Kommersiell bruk

Dashiel Condensed er en demo- eller personal use-skrift. Disse lignende familiene kan brukes kommersielt — sjekk likevel hele lisensen.