Meny

Gratis nedlasting av skriftfamilie

Spring Magic

Forhåndsvisning av skriftfamilien Spring Magic — gratis nedlasting
Spring Magic vist i sitt eget skriftsnitt til forhåndsvisning

Copyright (c) 2023 by Letterfreshstudio. All rights reserved.

1 stil Letterfreshstudio Letterfreshstudio Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Om skriften Spring Magic

Copyright (c) 2023 by Letterfreshstudio. All rights reserved.

Stiler i denne familien: Regular. Forhåndsvis hver vekt på denne siden, og last deretter ned hele pakken Spring Magic.

Opphavsrett: Copyright (c) 2023 by Letterfreshstudio. All rights reserved.

Varemerke: Spring Magic is a trademark of Letterfreshstudio.

Tilgjengelige stiler

Forhåndsvis hver vekt

Regular

SpringMagic · Regular · SpringMagic
TTF OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Slik bruker du Spring Magic

  1. Last ned ZIP-filen for Spring Magic (1 stil, TTF, OTF + readme).
  2. Pakk ut, og installer deretter skrivebordsskriftene (TTF/OTF) på Windows, macOS eller Linux.
  3. Til nettbruk bør du foretrekke WOFF2/WOFF når det følger med; behold TTF/OTF som reserve.
  4. Følg Personal Use Only før du publiserer kommersielt.

Lisens og navngivelse

Lisens: Personal Use Only

Sjekk alltid den medfølgende readme.txt og den opprinnelige lisensen før kommersiell bruk. FreeFontsHub sørger for pakking og oppdagelse; rettighetene ligger hos designeren/støperiet.

Innbyggingstillatelse: preview_and_print_only

Se lignende alternativer til Spring Magic

Ofte stilte spørsmål

Er Spring Magic gratis?

Ja, du kan laste ned Spring Magic gratis fra denne siden. Følg lisensen for tillatt bruk.

Hva er inkludert i ZIP-filen?

ZIP-filen inneholder alle tilgjengelige stilfiler for Spring Magic (TTF, OTF) pluss en readme med opplysninger om designer, støperi og lisens.

Hvem skapte Spring Magic?

Designet av Letterfreshstudio / støperi: Letterfreshstudio.

Kan jeg bruke den kommersielt?

Kommersiell bruk av Spring Magic avhenger av Personal Use Only. Les lisensen på denne siden og i ZIP-filen før kommersielle prosjekter.

Alternativer til Spring Magic

Kommersiell bruk

Spring Magic er en demo- eller personal use-skrift. Disse lignende familiene kan brukes kommersielt — sjekk likevel hele lisensen.