Gratis nedlasting av skriftfamilie
Thered Burger
This font was created using FontCreator 13.0 from High-Logic.com
Om skriften Thered Burger
This font was created using FontCreator 13.0 from High-Logic.com
Stiler i denne familien: Regular. Forhåndsvis hver vekt på denne siden, og last deretter ned hele pakken Thered Burger.
Opphavsrett: ©Letterena Studios. All Rights Reserved
Varemerke: ®TimelessType.co
Tilgjengelige stiler
Forhåndsvis hver vektRegular
Bruk ← → for stiler, + − for å zoome, rull for å zoome, Esc for å lukke
Slik bruker du Thered Burger
- Last ned ZIP-filen for Thered Burger (1 stil, TTF + readme).
- Pakk ut, og installer deretter skrivebordsskriftene (TTF/OTF) på Windows, macOS eller Linux.
- Til nettbruk bør du foretrekke WOFF2/WOFF når det følger med; behold TTF/OTF som reserve.
- Følg Personal Use Only før du publiserer kommersielt.
Lisens og navngivelse
Lisens: Personal Use Only — lisensdetaljer
©TimelessType.co. All Rights Reserved
Innbyggingstillatelse: installable
Ofte stilte spørsmål
Er Thered Burger gratis?
Ja, du kan laste ned Thered Burger gratis fra denne siden. Følg lisensen for tillatt bruk.
Hva er inkludert i ZIP-filen?
ZIP-filen inneholder alle tilgjengelige stilfiler for Thered Burger (TTF) pluss en readme med opplysninger om designer, støperi og lisens.
Hvem skapte Thered Burger?
Designet av Heru Utama Putra / støperi: TimelessType.co.
Kan jeg bruke den kommersielt?
Kommersiell bruk av Thered Burger avhenger av Personal Use Only. Les lisensen på denne siden og i ZIP-filen før kommersielle prosjekter.
Alternativer til Thered Burger
Kommersiell brukThered Burger er en demo- eller personal use-skrift. Disse lignende familiene kan brukes kommersielt — sjekk likevel hele lisensen.