Meny

Gratis nedlasting av skriftfamilie

Vandal Wupz

Forhåndsvisning av skriftfamilien Vandal Wupz — gratis nedlasting
Vandal Wupz vist i sitt eget skriftsnitt til forhåndsvisning

This font was created using FontCreator 14.0 from High-Logic.com

1 stil Panji Ramdhani Personal Use Only English General Punctuation
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Om skriften Vandal Wupz

This font was created using FontCreator 14.0 from High-Logic.com

Stiler i denne familien: Regular. Forhåndsvis hver vekt på denne siden, og last deretter ned hele pakken Vandal Wupz.

Opphavsrett: Vandal Wupz © (Sipanji x Figuree). 2023. All Rights Reserved

Varemerke: Vandal Wupz © (Sipanji x Figuree).

Tilgjengelige stiler

Forhåndsvis hver vekt

Regular

Vandal Wupz · Regular · VandalWupz
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Slik bruker du Vandal Wupz

  1. Last ned ZIP-filen for Vandal Wupz (1 stil, TTF + readme).
  2. Pakk ut, og installer deretter skrivebordsskriftene (TTF/OTF) på Windows, macOS eller Linux.
  3. Til nettbruk bør du foretrekke WOFF2/WOFF når det følger med; behold TTF/OTF som reserve.
  4. Følg Personal Use Only før du publiserer kommersielt.

Lisens og navngivelse

Lisens: Personal Use Only — lisensdetaljer

Figuree Studio's Licensed

Innbyggingstillatelse: installable

Ofte stilte spørsmål

Er Vandal Wupz gratis?

Ja, du kan laste ned Vandal Wupz gratis fra denne siden. Følg lisensen for tillatt bruk.

Hva er inkludert i ZIP-filen?

ZIP-filen inneholder alle tilgjengelige stilfiler for Vandal Wupz (TTF) pluss en readme med opplysninger om designer, støperi og lisens.

Hvem skapte Vandal Wupz?

Designet av Panji Ramdhani.

Kan jeg bruke den kommersielt?

Kommersiell bruk av Vandal Wupz avhenger av Personal Use Only. Les lisensen på denne siden og i ZIP-filen før kommersielle prosjekter.