Menü

Ücretsiz yazı tipi ailesi indirme

Brown Soda

Brown Soda yazı tipi ailesi önizlemesi — ücretsiz indirme
Brown Soda, önizleme için kendi yazı tipinde gösterildi

This Font is Personal Use (Demo). No Commercial Use Allowed!->CONTACT ME before any Promotional or Commercial Use! email: mabhalstudio@gmail.com

1 stil Mabhal Studio - Abdullah, Banten - Indonesia Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Brown Soda yazı tipi hakkında

This Font is Personal Use (Demo). No Commercial Use Allowed!->CONTACT ME before any Promotional or Commercial Use! email: mabhalstudio@gmail.com

Bu ailedeki stiller: Regular. Bu sayfada her kalınlığı önizleyin, ardından tam Brown Soda paketini indirin.

Telif hakkı: Brown Soda © (Mabhal Studio). 2024. All Rights Reserved

Ticari marka: Brown Soda is a trademark of Mabhal Studio

Mevcut stiller

Her kalınlığı önizle

Regular

Brown Soda · Regular · BrownSoda
OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Brown Soda nasıl kullanılır

  1. Brown Soda ZIP dosyasını indirin (1 stil, OTF + readme).
  2. Arşivi açın, ardından masaüstü yazı tiplerini (TTF/OTF) Windows, macOS veya Linux'a kurun.
  3. Web kullanımı için varsa WOFF2/WOFF tercih edin; yedek olarak TTF/OTF'yi saklayın.
  4. Ticari yayınlamadan önce Personal Use Only kurallarına uyun.

Lisans ve atıf

Lisans: Personal Use Only

This Font is Personal Use (Demo). No Commercial Use Allowed!->CONTACT ME before any Promotional or Commercial Use! email: mabhalstudio@gmail.com

Gömme izni: installable

Sık sorulan sorular

Brown Soda ücretsiz mi?

Evet, Brown Soda yazı tipini bu sayfadan ücretsiz indirebilirsiniz. İzin verilen kullanım için lisansı izleyin.

ZIP'te neler var?

ZIP, Brown Soda (OTF) için tüm stil dosyalarını ve tasarımcı, dökümhane ile lisans ayrıntılarını içeren bir readme barındırır.

Brown Soda'i kim oluşturdu?

Mabhal Studio - Abdullah, Banten - Indonesia tarafından tasarlandı.

Ticari olarak kullanabilir miyim?

Brown Soda'in ticari kullanımı Personal Use Only bağlıdır. Ticari projelerden önce bu sayfadaki ve ZIP içindeki lisansı inceleyin.