Menü

Ücretsiz yazı tipi ailesi indirme

Crispy Bakery

Crispy Bakery yazı tipi ailesi önizlemesi — ücretsiz indirme
Crispy Bakery, önizleme için kendi yazı tipinde gösterildi

Crispy Bakery ücretsiz bir yazı tipi ailesidir (Origin Type) www.originfonts.com tarafından 1 stil (Regular) OTF olarak sunulur. Dosya kullanımı Personal Use Only FreeFontsHub'da.

1 stil (Origin Type) www.originfonts.com Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Crispy Bakery yazı tipi hakkında

Crispy Bakery ücretsiz bir yazı tipi ailesidir (Origin Type) www.originfonts.com tarafından 1 stil (Regular) OTF olarak sunulur. Dosya kullanımı Personal Use Only FreeFontsHub'da.

Bu ailedeki stiller: Regular. Bu sayfada her kalınlığı önizleyin, ardından tam Crispy Bakery paketini indirin.

Telif hakkı: Crispy Bakery © (Origin Type). 2026. All Rights Reserved

Ticari marka: Origin Type™

Mevcut stiller

Her kalınlığı önizle

Regular

Crispy Bakery · Regular · CrispyBakery
OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Crispy Bakery nasıl kullanılır

  1. Crispy Bakery ZIP dosyasını indirin (1 stil, OTF + readme).
  2. Arşivi açın, ardından masaüstü yazı tiplerini (TTF/OTF) Windows, macOS veya Linux'a kurun.
  3. Web kullanımı için varsa WOFF2/WOFF tercih edin; yedek olarak TTF/OTF'yi saklayın.
  4. Ticari yayınlamadan önce Personal Use Only kurallarına uyun.

Lisans ve atıf

Lisans: Personal Use Only

Ticari kullanımdan önce her zaman paketteki readme.txt ve orijinal lisansı kontrol edin. FreeFontsHub paketleme ve keşif sağlar; haklar tasarımcıda/dökümhanede kalır.

Gömme izni: installable

Crispy Bakery için benzer alternatifleri gör

Sık sorulan sorular

Crispy Bakery ücretsiz mi?

Evet, Crispy Bakery yazı tipini bu sayfadan ücretsiz indirebilirsiniz. İzin verilen kullanım için lisansı izleyin.

ZIP'te neler var?

ZIP, Crispy Bakery (OTF) için tüm stil dosyalarını ve tasarımcı, dökümhane ile lisans ayrıntılarını içeren bir readme barındırır.

Crispy Bakery'i kim oluşturdu?

(Origin Type) www.originfonts.com tarafından tasarlandı.

Ticari olarak kullanabilir miyim?

Crispy Bakery'in ticari kullanımı Personal Use Only bağlıdır. Ticari projelerden önce bu sayfadaki ve ZIP içindeki lisansı inceleyin.

Crispy Bakery için alternatifler

Ticari kullanım

Crispy Bakery demo veya kişisel kullanım yazı tipidir. Bu benzer aileler ticari olarak kullanılabilir — yine de tam lisansı kontrol edin.