Menü

Ücretsiz yazı tipi ailesi indirme

Newton Howard

Newton Howard yazı tipi ailesi önizlemesi — ücretsiz indirme
Newton Howard, önizleme için kendi yazı tipinde gösterildi

177Studio.com

2 stil 177Studio.com 177Studio.com Personal Use Only English Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Newton Howard yazı tipi hakkında

177Studio.com

Bu ailedeki stiller: Italic, Regular. Bu sayfada her kalınlığı önizleyin, ardından tam Newton Howard paketini indirin.

Telif hakkı: Copyright (c) 2021 by 177Studio.com. All rights reserved.

Ticari marka: Newton Howard Font Italic is a trademark of 177Studio.com.

Mevcut stiller

Her kalınlığı önizle

Italic

Newton Howard Font Italic · Regular · NewtonHowardFont-Italic
TTF OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Regular

Newton Howard Font Regular · Regular · NewtonHowardFont-Regular
TTF OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Newton Howard nasıl kullanılır

  1. Newton Howard ZIP dosyasını indirin (2 stil, TTF, OTF + readme).
  2. Arşivi açın, ardından masaüstü yazı tiplerini (TTF/OTF) Windows, macOS veya Linux'a kurun.
  3. Web kullanımı için varsa WOFF2/WOFF tercih edin; yedek olarak TTF/OTF'yi saklayın.
  4. Ticari yayınlamadan önce Personal Use Only kurallarına uyun.

Lisans ve atıf

Lisans: Personal Use Only — lisans ayrıntıları

177Studio.com

Gömme izni: installable

Newton Howard için benzer alternatifleri gör

Sık sorulan sorular

Newton Howard ücretsiz mi?

Evet, Newton Howard yazı tipini bu sayfadan ücretsiz indirebilirsiniz. İzin verilen kullanım için lisansı izleyin.

ZIP'te neler var?

ZIP, Newton Howard (TTF, OTF) için tüm stil dosyalarını ve tasarımcı, dökümhane ile lisans ayrıntılarını içeren bir readme barındırır.

Newton Howard'i kim oluşturdu?

177Studio.com / dökümhane: 177Studio.com tarafından tasarlandı.

Ticari olarak kullanabilir miyim?

Newton Howard'in ticari kullanımı Personal Use Only bağlıdır. Ticari projelerden önce bu sayfadaki ve ZIP içindeki lisansı inceleyin.

Newton Howard için alternatifler

Ticari kullanım

Newton Howard demo veya kişisel kullanım yazı tipidir. Bu benzer aileler ticari olarak kullanılabilir — yine de tam lisansı kontrol edin.