Menü

Ücretsiz yazı tipi ailesi indirme

Puffy Love

Puffy Love yazı tipi ailesi önizlemesi — ücretsiz indirme
Puffy Love, önizleme için kendi yazı tipinde gösterildi

This Font is for PERSONAL USE ONLY!

1 stil Dimas Prasetyo Dm Letter Studio Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Puffy Love yazı tipi hakkında

This Font is for PERSONAL USE ONLY!

Bu ailedeki stiller: Regular. Bu sayfada her kalınlığı önizleyin, ardından tam Puffy Love paketini indirin.

Telif hakkı: Puffy Love © Dm Letter Studio . 2025 . All Rights Reserved

Ticari marka: Dm Letter Studio Bandung - Indonesia

Mevcut stiller

Her kalınlığı önizle

Regular

Puffy Love · Regular · PuffyLove
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Puffy Love nasıl kullanılır

  1. Puffy Love ZIP dosyasını indirin (1 stil, TTF + readme).
  2. Arşivi açın, ardından masaüstü yazı tiplerini (TTF/OTF) Windows, macOS veya Linux'a kurun.
  3. Web kullanımı için varsa WOFF2/WOFF tercih edin; yedek olarak TTF/OTF'yi saklayın.
  4. Ticari yayınlamadan önce Personal Use Only kurallarına uyun.

Lisans ve atıf

Lisans: Personal Use Only

Please buy our Commercial Use!

Gömme izni: restricted

Sık sorulan sorular

Puffy Love ücretsiz mi?

Evet, Puffy Love yazı tipini bu sayfadan ücretsiz indirebilirsiniz. İzin verilen kullanım için lisansı izleyin.

ZIP'te neler var?

ZIP, Puffy Love (TTF) için tüm stil dosyalarını ve tasarımcı, dökümhane ile lisans ayrıntılarını içeren bir readme barındırır.

Puffy Love'i kim oluşturdu?

Dimas Prasetyo / dökümhane: Dm Letter Studio tarafından tasarlandı.

Ticari olarak kullanabilir miyim?

Puffy Love'in ticari kullanımı Personal Use Only bağlıdır. Ticari projelerden önce bu sayfadaki ve ZIP içindeki lisansı inceleyin.