Menü

Ücretsiz yazı tipi ailesi indirme

Star Rust

Star Rust yazı tipi ailesi önizlemesi — ücretsiz indirme
Star Rust, önizleme için kendi yazı tipinde gösterildi

Star Rust ücretsiz bir yazı tipi ailesidir Eko Bimantara tarafından 1 stil (Regular) OTF olarak sunulur. Dosya kullanımı Personal Use Only FreeFontsHub'da.

1 stil Eko Bimantara Personal Use Only English General Punctuation
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Star Rust yazı tipi hakkında

Star Rust ücretsiz bir yazı tipi ailesidir Eko Bimantara tarafından 1 stil (Regular) OTF olarak sunulur. Dosya kullanımı Personal Use Only FreeFontsHub'da.

Bu ailedeki stiller: Regular. Bu sayfada her kalınlığı önizleyin, ardından tam Star Rust paketini indirin.

Telif hakkı: Copyright (c) 2025 by Eko Bimantara. All rights reserved.

Ticari marka: Star Rust a trademark of Eko Bimantara

Mevcut stiller

Her kalınlığı önizle

Regular

Star Rust · Regular · StarRust
OTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Star Rust nasıl kullanılır

  1. Star Rust ZIP dosyasını indirin (1 stil, OTF + readme).
  2. Arşivi açın, ardından masaüstü yazı tiplerini (TTF/OTF) Windows, macOS veya Linux'a kurun.
  3. Web kullanımı için varsa WOFF2/WOFF tercih edin; yedek olarak TTF/OTF'yi saklayın.
  4. Ticari yayınlamadan önce Personal Use Only kurallarına uyun.

Lisans ve atıf

Lisans: Personal Use Only

Ticari kullanımdan önce her zaman paketteki readme.txt ve orijinal lisansı kontrol edin. FreeFontsHub paketleme ve keşif sağlar; haklar tasarımcıda/dökümhanede kalır.

Gömme izni: preview_and_print_only

Sık sorulan sorular

Star Rust ücretsiz mi?

Evet, Star Rust yazı tipini bu sayfadan ücretsiz indirebilirsiniz. İzin verilen kullanım için lisansı izleyin.

ZIP'te neler var?

ZIP, Star Rust (OTF) için tüm stil dosyalarını ve tasarımcı, dökümhane ile lisans ayrıntılarını içeren bir readme barındırır.

Star Rust'i kim oluşturdu?

Eko Bimantara tarafından tasarlandı.

Ticari olarak kullanabilir miyim?

Star Rust'in ticari kullanımı Personal Use Only bağlıdır. Ticari projelerden önce bu sayfadaki ve ZIP içindeki lisansı inceleyin.