Ücretsiz yazı tipi ailesi indirme
Beat Mark
Created using FontCreator 15 from High-Logic.com
Beat Mark yazı tipi hakkında
Created using FontCreator 15 from High-Logic.com
Bu ailedeki stiller: Regular. Bu sayfada her kalınlığı önizleyin, ardından tam Beat Mark paketini indirin.
Telif hakkı: Beat Mark Typeface© (Sipanji x Figuree). 2024. All Rights Reserved
Ticari marka: Beat Mark Typeface© (Sipanji x Figuree)
Mevcut stiller
Her kalınlığı önizleRegular
Stiller için ← →, yakınlaştırma için + −, kaydırarak yakınlaştırın, kapatmak için Esc
Beat Mark nasıl kullanılır
- Beat Mark ZIP dosyasını indirin (1 stil, TTF + readme).
- Arşivi açın, ardından masaüstü yazı tiplerini (TTF/OTF) Windows, macOS veya Linux'a kurun.
- Web kullanımı için varsa WOFF2/WOFF tercih edin; yedek olarak TTF/OTF'yi saklayın.
- Ticari yayınlamadan önce Personal Use Only kurallarına uyun.
Lisans ve atıf
Lisans: Personal Use Only — lisans ayrıntıları
Figuree Studio's Licensed
Gömme izni: installable
Sık sorulan sorular
Beat Mark ücretsiz mi?
Evet, Beat Mark yazı tipini bu sayfadan ücretsiz indirebilirsiniz. İzin verilen kullanım için lisansı izleyin.
ZIP'te neler var?
ZIP, Beat Mark (TTF) için tüm stil dosyalarını ve tasarımcı, dökümhane ile lisans ayrıntılarını içeren bir readme barındırır.
Beat Mark'i kim oluşturdu?
Muhammad Panji Ramdhani tarafından tasarlandı.
Ticari olarak kullanabilir miyim?
Beat Mark'in ticari kullanımı Personal Use Only bağlıdır. Ticari projelerden önce bu sayfadaki ve ZIP içindeki lisansı inceleyin.