Menü

Ücretsiz yazı tipi ailesi indirme

Break Rebel

Break Rebel yazı tipi ailesi önizlemesi — ücretsiz indirme
Break Rebel, önizleme için kendi yazı tipinde gösterildi

Created using FontCreator 15 from High-Logic.com

1 stil Muhammad Panji Ramdhani Personal Use Only English General Punctuation Western European
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Break Rebel yazı tipi hakkında

Created using FontCreator 15 from High-Logic.com

Bu ailedeki stiller: Regular. Bu sayfada her kalınlığı önizleyin, ardından tam Break Rebel paketini indirin.

Telif hakkı: Break Rebel© (Sipanji x Figuree). 2025. All Rights Reserved

Ticari marka: Break Rebel© (Sipanji x Figuree)

Mevcut stiller

Her kalınlığı önizle

Regular

Break Rebel · Medium · BreakRebel
TTF
The quick brown fox jumps over the lazy dog. 1234567890

Break Rebel nasıl kullanılır

  1. Break Rebel ZIP dosyasını indirin (1 stil, TTF + readme).
  2. Arşivi açın, ardından masaüstü yazı tiplerini (TTF/OTF) Windows, macOS veya Linux'a kurun.
  3. Web kullanımı için varsa WOFF2/WOFF tercih edin; yedek olarak TTF/OTF'yi saklayın.
  4. Ticari yayınlamadan önce Personal Use Only kurallarına uyun.

Lisans ve atıf

Lisans: Personal Use Only — lisans ayrıntıları

Figuree Studio's Licensed

Gömme izni: installable

Sık sorulan sorular

Break Rebel ücretsiz mi?

Evet, Break Rebel yazı tipini bu sayfadan ücretsiz indirebilirsiniz. İzin verilen kullanım için lisansı izleyin.

ZIP'te neler var?

ZIP, Break Rebel (TTF) için tüm stil dosyalarını ve tasarımcı, dökümhane ile lisans ayrıntılarını içeren bir readme barındırır.

Break Rebel'i kim oluşturdu?

Muhammad Panji Ramdhani tarafından tasarlandı.

Ticari olarak kullanabilir miyim?

Break Rebel'in ticari kullanımı Personal Use Only bağlıdır. Ticari projelerden önce bu sayfadaki ve ZIP içindeki lisansı inceleyin.